Kolem každého z nás je spousta ústisků. Pomáháme všem, kterým neumí či nechce umět pomoci sociální systém ČR. Pomáháme osobám, které nemohou žít důstojně a nerozlišujeme, zda je to dítě či dospělí.

Proč to vlastně děláme? 

Dobrý pocit vlastní užitečnosti a přijmutí odpovědnosti jsou dvě volby, které buď přijmeme a nebo nepřijmeme. Někdo by nazval takového činy milosrdenstvím. My si myslíme, že tomu tak není. Je správné pomoci vlastnímu druhu k důstojnému pobytu na tomto světě. 

 

logo

Charitativní organizace DEBRA ČR, z.ú. byla založena v roce 2004. Jsme členem mezinárodního uskupení DEBRA INTERNATIONAL. Organizace DEBRA na celém světě podporují lidi se vzácným puchýřnatým onemocněním  Epidermolysis bullosa congenita (EB) – v Česku nazývaným nemoc motýlích křídel.

download

Dětský fond Organizace spojených národů je částí Organizace spojených národů. Je to největší světová organizace, která se celosvětově zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje.

 

header_logo

ACORUS, z. ú. poskytuje osobám ohroženým domácím násilím komplexní odbornou pomoc směřující k překonání nepříznivé sociální situace a k začlenění do běžného života bez přítomnosti násilí Pomoc je poskytovaná prostřednictvím služeb: A

  • ZYLOVÝ DŮM
  • KRIZOVÁ POMOC ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ
  • POSKYTOVÁNÍ PRÁVNÍCH INFORMACÍ