Penzijní připojištění

Sjednat online

Naše penzijko je budoucnost 

 

Doplňkové penzijní spoření (3. pilíř)

Díky doplňkovému penzijnímu spoření máte možnost si zvolit hodnotu příspěvku, dle potřeby ji zvyšovat či snižovat a dostat příspěvek od svého zaměstnavatele nebo státu. Zároveň lze odepsat z daní za rok až 12 000 Kč.

 

V současné době klesá porodnost, což povede k poklesu počtu pracujících v budoucnosti. Sníží se počet těch, kteří budou moci průběžně zajišťovat financování důchodů narůstajícímu počtu penzistů. Důsledkem toho značně propadne výše vyplácených důchodů. Spolehněte se proto sami na sebe. Spořte si na důchod s Allianz a získejte tak kromě zhodnocených úspor státní příspěvek a daňové výhody. Nabízíme spoření ve třech různých fondech, které se liší svou rizikovostí. Možnost volby fondu ocení jak opatrní klienti, tak ti, kteří dají přednost potenciálně vyššímu výnosu za cenu vyššího rizika. Závisí pouze na Vás, pro kterou strategii se nakonec rozhodnete.

c50ed185-detske-ponozkoboty-skinners-kids-line

Penzijní spoření pro děti

Na penzi můžete spořit nejen sobě, ale i svým dětem

  • Penzijní spoření lze uzavřít pro děti již od narození.
  • Spořit nemusí jen rodiče, můžete spořit například svým vnoučatům.
  • Příspěvek lze vložit i příležitostně. Můžete tak přispět třeba k narozeninám nebo k Vánocům.
  • Část naspořených peněz můžete v 18 letech vybrat (pokud spoříte 10 a více let) a využít je na co potřebujete. Studijní pobyt, auto k prvnímu řidičáku nebo třeba rodinná dovolená, to už necháme na Vás.



Máte nějaký dotaz?