O nás

Jsme tandem reprezentantů koncernu Allianz, kteří zprostředkovávají veškeré obchodní aktivity výhradně pro koncern Allianz.

 

Pojistné produkty

- životní pojištění

- neživotní pojištění

- bonding, factoring, pojištění rizikových corporátních aktivit

Finanční produkty

- hypotéční a spotřebitelské úvěry

- firemní kontokorent

- podnikatelské úvěry vč. zajištění

- developerské financování

Služby pro firmy a podnikatele

- financování a refinancování podnikatelských aktivit

- zápisy a stanovy pro SVJ a bytová družstva

- dotace na rekonstrukce

  

Naše praxe v oblasti pojistného práva nám dává náskok před konkurencí a jsme na to patřičně hrdi. Jen málokdo se může pyšnit zkušenostmi v oblasti likvidací škodných událostí s propojením pojistného práva.

Našim klientům chceme nabídnout bezvýhradnou spokojenost s našimi službami, a to lze zajistit pouze pečlivou a kvalitně odvedenou prací odborníků.

 

Hodnoty

 • dobré vztahy
 • preciznost a spolehlivost
 • služba
 • rozvoj
 • nadšení
 • etika a profesionalita
 • bezpečnost a ochrana osobních údajů

Cíle

Denně pracujeme na tom, abychom dokázali:

 • poskytovat klientům nejlepší služby kdykoliv, dlouhodobě a spolehlivě
 • mít kvalitní a spokojené zaměstnance, aby vám mohli poskytovat stejně kvalitní služby
 • být v oboru špičkovými poradci. Proto se neustále vzděláváme
 • dlouhodobě růst. S každým klientem jsme zase o něco lepší
 • být společensky odpovědnou firmou. Naše okolí nám není lhostejné

Bezpečnost elektronických dat

Nestydíme se tvrdit, že bezpečí našich klientů je pro nás prioritou a proto jsou naši obchodní partneři pečlivě vybíráni. Nesvěřujeme elektronická data cizím subjektům a jsme sami zpracovatelem osobních údajů ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb. - číslo registrace 00039470

Poskytovatel HW pro bezpečnost Poskytovatel IT technologií Poskytovatel IS technologií Poskytovatel datových a hlasových služeb
barracuda_logo FJ_logo MS_logo 64_0002

 

 

Mimosoudní řešení sporů

Spory mezi spotřebitelem (Vámi) a pojistitelem nebo pojišťovacím zprostředkovatelem z pojistné smlouvy životního pojištění lze také řešit mimosoudní cestou prostřednictvím finančního arbitra (www.finarbitr.cz). Řízení před finančním arbitrem se řídí zákonem č. 229/2002 Sb., o finančním arbitrovi.

Spory mezi spotřebitelem (Vámi) a pojistitelem nebo pojišťovacím zprostředkovatelem z pojistné smlouvy neživotního pojištění lze také řešit mimosoudní cestou prostřednictvím České obchodní inspekce (www.coi.cz). Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se řídí zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Spory mezi spotřebitelem (Vámi) a penzijní společností nebo zprostředkovatelem ze smlouvy týkající se jakéhokoli produktu poskytovaného penzijní společností lze také řešit mimosoudní cestou prostřednictvím České obchodní inspekce (www.coi.cz). Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se řídí zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Spory mezi spotřebitelem (Vámi) a pojistitelem z pojistné smlouvy sjednané on-line (přes internetové stránky či jiným elektronickým prostředkem), stejně tak jako spory mezi spotřebitelem (Vámi) a penzijní společností ze smlouvy týkající se jakéhokoli produktu poskytovaného penzijní společností sjednané on-line, lze také řešit prostřednictvím Platformy pro řešení sporů on-line zřízené Evropskou komisí (www.ec.europa.eu/consumers/odr).