Allianz PLUS

Allianz má pro své klienty vždy něco navíc. Vážíme si Vaší důvěry, a proto platí, že čím více produktů u nás sjednáte, tím více výhod a slev získáte.


Sjednejte si u nás další pojistku a získejte slevu až 21 %.

Sjednáte-li si u nás druhou (či další) pojistnou smlouvu v níže uvedených kombinacích, budete automaticky zařazeni do programu.
Počet produktů 1 2 3 4
Sleva 0% 7% 14% 21%
Speciální výhody Allianz PLUS
Přednostní vyřízení škody
Mobilní aplikace

Program výhod pro všechny, kteří nám důvěřují

Máte-li u nás sjednány dvě (či více) pojistné smlouvy v kombinacích životní pojištění+autopojištění nebo pojištění majetku+životní pojištění pojištění nebo autopojištění+pojištění majetku, budete automaticky zařazeni do programu Allianz PLUS. Program se vztahuje na pojištění, která jste si sjednali jako fyzická osoba pod svým rodným číslem. V rámci tohoto programu získáte níže uvedené výhody.

Produktové výhody v rámci programu Allianz PLUS se aktivují po uplynutí 1 měsíce od uzavření druhé smlouvy.


Aktuální rozsah výhod s přesným popisem podmínek naleznete vždy na této stránce.

Získejte nadstandardní pojistné plnění!

z_a

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ + POJIŠTĚNÍ AUTA

Dojde-li k pojistné události následkem úrazu při dopravní nehodě, navýšíme Vám standardní pojistné plnění z pojištění osob na dvojnásobek až do výše 1 000 000 Kč.
z_m

POJIŠTĚNÍ MAJETKU + ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Pokud si při vážném úrazu poškodíte své věci, uhradíme Vám vzniklou škodu do výše 50 000 Kč v jednom pojistném roce.
a_m

POJIŠTĚNÍ AUTA + POJIŠTĚNÍ MAJETKU

V případě odcizení zavazadel z Vašeho osobního automobilu či jejich poškození Vám uhradíme vzniklou škodu do výše 50 000 Kč v jednom pojistném roce.

Aktuální podmínky programu Allianz PLUS jsou platné po dobu jejich zveřejnění na našem webu s garancí platnosti programu nejméně do konce roku 2021.