Jak se umírá na alkoholismus? Poslední stadium před smrtí je odstrašující

Dojít do finálního stadia alkoholismu sice trvá mnoho let, není to ale vůbec pěkná cesta.

Může trvat roky, než se alkoholik dostane do posledního stádia své závislosti. Časový úsek, během něhož se z tváře vytrácí charakter, dochází k blokaci mysli a tělo nevratně chřadne. Nevratně!

Cesta alkoholika

Lékaři rozlišují hned několik různých milníků, podle nichž se dá určit, v které fázi závislosti se člověk nachází. Všechny však vedou k trvalému poškození.

celý článek

Kdopak to volá? Falešné asociace a triky nepoctivých pojišťováků

„Haló? Tady Novák z Asociace pojišťoven. Musíme vám zkontrolovat smlouvu…“ „Dobrý den, Mráček z Centra pojišťoven. Víte, že máte nárok na slevu? Kdy se sejdeme?“ Nepoctiví pojišťováci se kryjí za neexistující instituce s úctyhodným názvem. Důvod? Chtějí navodit dojem, že jsou z „vaší pojišťovny“ nebo příbuzné organizace a přetáhnout ke konkurenci. Nemusí se to vyplatit. Dejte pozor, kdo volá.

celý článek

Jak na hypotéku pro investiční nemovitost

Většina ekonomických expertů se zcela shodne na tom, že investice do nemovitostí ne jednou z nejbezpečnějších investic u nás vůbec.

Důvodů je hned několik: stoupající hodnota nemovitostí a nízké úroky.

 

celý článek

Nadpojištění a podpojištění

Nadpojištění a podpojištění, další pojmy, které se v pojišťovací terminologii vyskytují poměrně často. Nemáte jasno v tom, co který pojem znamená? Pak právě pro vás je připraven tento krátký přehled.

celý článek