Návrh 1_student_final

Stáže a praxe v Allianz

Nabízíme možnost získat praktické zkušenosti již v průběhu studia studentům vysokých škol. Stáže jsou zpravidla bezplatné a proces jejich realizace se liší podle toho, zda se jedná o VŠ nebo SŠ studenta.

  • SŠ praxe trvají přibližně 2 - 4 týdny s časovou dotací kolem 20 hodin týdně (záleží na domluvě a požadavcích školy)
  • VŠ stáže trvají průměrně 3 měsíce s časovou dotací kolem 15 - 20 hodin týdně (záleží na dohodě manažera a studenta)

Středoškolské stáže

Žáci středních škol mají často povinnost absolvovat během studia odbornou praxi, během které si poprvé zkusí realitu pracovního prostředí ve firmě. Jelikož je Allianz pojišťovna plná velkých možností, nabízí možnost absolvování těchto praxí zejména v rámci své velké pobočkové sítě napříč všemi regiony. Převážně se jedná o získání obchnodních a procesních zkušeností s možností záskání unikátního know how.

Vysokoškolské stáže  

Studenti VŠ jsou pro nás jednou z důležitých cílových skupin z hlediska vychovávání nových talentů. Díky malé penetraci povinné praxe v průběhu studia na vysokých školách hledají studenti různé možnosti, jak získat praxi a zvýšit svou hodnotu na trhu práce. Jednou z nich jsou i stáže v Allianz pojišťovně.

S kým spolupracujeme

  VSFS  VSE 

Charakteristika stáže

Cílem těchto stáží je propojit teoretické znalosti ze školy s praktickými poznatky, které studenti získají v Allianz pojišťovně. Po krátkém seznámení s procesi dokáže pracovat samostatně a je schopen postupně získávat nové zkušenosti a znalosti.  Výhodou studenta je schopnost zhodnotit procesy, produkty, systémy apod. z externího pohledu a poskytnout tak kolegům inspiraci k inovaci. V případě oboustranné spokojenosti studenti často dostávají nabídku na další spolupráci (placená brigáda, částečný nebo plný úvazek či jinou formu spolupráce).

 

Výhody stáže v obchodním týmu Urban & Votruba

  • úrazové pojištění po dobu stáže zdarma
  • pojištění odpovědnosti za profesní škody zdarma
  • po dobu stáže bonusy za kvalitu
  • masáže a relaxační program zdarma
  • budeme průvodcem života pojišťováka a finančního poradce

  

Důležité před nástupem na stáž

Ochrana stážisty je pro nás prioritou, protože během stáže nebude v pracovněprávním vztahu s Allianz pojišťovnou. Pokud se jedná o stáž v rámci povinné praxe na VŠ, je třeba si zjistit, zda VŠ má pojištění studentů, pokud ne, získá jí stážista od nás zdarma.

   

Spoléháme na zdravý rozum, a tak vám nemůžeme říct, jestli máte přijít formálně nebo neformálně oblečení. Přijďte tak, abychom se vzájemně cítili „v pohodě“.

prace@urban-votruba.cz

 

Kontakty

Čím Vás nabídka zaujala?

Životopis


Zaškrtněte