Správce pojistného kmene

24. 01. 2023

IMG_1475.JPG

Lokalita: Praha

Vypisujeme výběrové řízení na pozici Správce pojistného kmene.

Náplň spolupráce:

  • administrativní práce v kanceláři
  • obsluha informační linky a emailové komunikace
  • vyřizování požadavků klientů
  • příprava a kompletace smluvní dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování, výborné prezentační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, dynamičnost, flexibilitu
  • osobní zodpovědnost, loajalitu
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office 2013, Sharepoint)

Vaše výhoda:

  • znalost pojistného trhu

Nabízíme:

  • zázemí silného obchodního týmu Urban & Votruba
  • bezkonkurenční bonusové a podpůrné programy
  • bezplatné vzdělávání hrazené firmou
  • profesní rozvoj a možnost kariérního růstu
  • komplexní bezplatný systém průběžného vzdělávání hrazený společností
  • zázemí kanceláře v centru Prahy
  • zvýhodněný tarify T-Mobile pro celou rodinu
  • možnost spolupráce na živnost (IČO) nebo DPČ/DPP

Kontakty

Čím Vás nabídka zaujala?

Životopis

Zaškrtněte