Osobní asistentka

15. 03. 2023

tv-blog-asistentka

Jiskra v oku, selský rozum a komunikační dovednosti!

Lokalita: Praha

Náplň práce:

  • administrativně technické činnosti pro firmu a vedení společnosti
  • příprava a evidence dokumentů včetně korespondence
  • příprava podkladů
  • komunikace s klienty
  • zajišťování a evidence provozních potřeb firmy
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • organizace času
  • koordinace externích poskytovatelů služeb pro firmu

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • reprezentativní vystupování, výborné prezentační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost, dynamičnost, flexibilitu
  • osobní zodpovědnost, loajalitu
  • uživatelskou znalost práce na PC, Office 365 (Microsoft 365)

Vaše výhoda:

  • znalost pojistného trhu
  • zkušenosti v pojišťovnictví
  • Odborná způsobilost dle zákona 170/2018 Sb.

Nabízíme:

  • možnost spolupráce na živnost (IČO) nebo DPČ/DPP
  • zvýhodněný tarify T-Mobile pro celou rodinu
  • komplexní bezplatný systém průběžného vzdělávání hrazený společností
  • dobrou pracovní atmosféru
  • v pátek pracujeme pouze do 13:00 hodin